Podcasty

Nagrania audio z Bożym przesłaniem!

Witajcie kochani bracia i siostry oraz Wy którzy poszukujecie i pragniecie poznać Wszechmocnego Boga! Od jakiegoś czasu Pan wlewał serca,
by nasze artykuły były dla Was dostępne również w formie audio!

Coraz częściej spotykamy ludzi, którzy mają problemy ze wzrokiem,
a także, że czasem niektóre rzeczy lepiej jest przekazać słownie, niż pisemnie. Chcemy być bardziej dostępni i to co dostajemy od Naszego Pana Jezusa Chrystusa i Boga Ojca pragniemy przekazać jak największej ilości ludzi!

Już niedługo zarówno tu na stronie, jak i na portalach streamingowych będziecie mogli posłuchać ciekawych dyskusji i rozmów na różnorodne tematy duchowe, które będą dostępne w formie podcastów. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą nową możliwością dzielenia się wiedzą
i doświadczeniem z Wami w zupełnie nowym formacie.

Bądźcie z nami, śledźcie nasz blog i nie przegapcie pierwszego podcastu!

Już wkrótce więcej szczegółów.

Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że jesteście z nami, by wspólnie lepiej poznawać Boga, Jego wolę i wzajemnie wspierać się w biegu do domu!

Niech nasz Pan będzie uwielbiony!

Fałszywa mowa na językach społecznościach chrześcijańskich: Wyzwanie do pokuty! W dzisiejszych społecznościach charyzmatycznych, fałszywa mowa na językach stanowi podstawę wiary i duchowego życia. Nauczanie religijne zawsze przekreślało prawdy Biblijne, miłości i szacunku do braci. Często dochodzi do sytuacji, gdzie ludzie używają tzw. dary mowy na językach w sposób niebiblijny, krzywdząc innych i niszcząc więzi społeczności wypierając miłość.

Czym właściwie jest fałszywa pamiątka? Organizacja wprowadza swoich wiernych w błąd na podstawie zafałszowanego wersetu z Ewangelii Łukasza, że wino i chleb podczas wieczerzy było tylko podawane przez wiernych, a nie spożywane. Nasze spotkanie było w prowadzeniu Pana Jezusa w celu uderzenia i zachwiania wierności tej pary świadków wobec organizacji. W jaki sposób Pan pokierował do spotkania z świadkami, którzy nas postanowili zaprosić na pamiątkę wieczerzy? Czy przyjęliśmy zaproszenie na pamiątkę czy może rozmowa przebiegła inaczej? Ostatecznie, zapraszamy do świadectwa i opowieści o przebiegu rozmowy z dwojgiem świadków, ale także zachęcenie do refleksji nad szerszymi kwestiami manipulacji, wiary ludzi organizacji i tożsamości tej sekty.

Wybory żywych trupów

W obliczu kolejnych wyborów politycznych, chrześcijanie stają ponownie przed próba z umiłowaniem świata czy wykonania woli Boga. Czy oddać swój głos w wyborach na kandydatów, których życie osobiste i publiczne nie zawsze jest zgodne z nauką chrześcijańską? Czy uczestnictwo w procesie wyborów politycznych może stanowić grzech?

Dary Ducha drugą część postanowiłem zrealizować w formie audio, serdecznie zapraszam do odsłuchania na naszym kanale Youtube lub serwisie Spotifity. Temat dla wielu trudny, zwłaszcza dla tych, dla których dary Ducha to kwestia przewodnia zbawienia. Pamiętajcie, że to miłość ma wyróżniać uczniów Pana Jezusa, nie dary Ducha. Pamiętajcie również, że Bóg przez swoje Słowo ostrzega, że w czasach końca to cuda przede wszystkim będą częścią zwiedzenia, a takie potrafią również czynić demony. Nie dajmy się zwodzić i rodźmy dobre owoce miłości.

Świadectwo zbawienia Jarka - o tym jak Bóg zbawił z grzechu życie Jarka i przeprowadził go z śmierci do życia. "Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego." Ewangelia Jana 3:3