Świat przed wielkim potopem – CZĘŚĆ 3 – “jaskiniowcy”

You are currently viewing Świat przed wielkim potopem – CZĘŚĆ 3 – “jaskiniowcy”

Wprowadzanie i wpajanie w szkołach kłamstw, między wartościową wiedzą to od lat idealny sposób na indoktrynację i kierowanie myśleniem ludzi.

W taki też sposób wprowadzono w ogólnoludzkie myślenie sprawę tzw. teorii ewolucji – która nie ma żadnych potwierdzeń naukowych – a jedynie regularnie obalane hipotezy.

[SPRAWDŹ TEŻ: ŚWIAT PRZED WIELKIM POTOPEM – CZĘŚĆ 1]
[SPRAWDŹ TEŻ: ŚWIAT PRZED WIELKIM POTOPEM – CZĘŚĆ 2 “OLBRZYMY”]


Wyznawcy religii ewolucji doprowadzili do tego, że wielu ludzi uwierzyło, że ich przodkami jest stworzenie okazane na poniższej fotografii…

 

 

Żyjemy w czasach, gdy dostęp do wiedzy, możliwości badania wielu spraw są o wiele łatwiejsze niż choćby 100 lat temu – niestety – ukazuje to tylko bardzo smutny obraz społeczeństwa, które pomimo rosnących możliwości m. in. technologicznych idzie na łatwiznę, wierząc na słowo, we wszystko co się im wpaja.

Pozwolili sobie wmówić, że “nauka” potwierdza, że przodkiem człowieka jest małpa, pomimo, że nie ma na to żadnych konkretnych dowodów.

Odrzucają za to moc słowa Bożego, które ma ogromną ilość potwierdzeń naukowych – a właściwie to wiele naukowych odkryć XX i XXI wieku można odnaleźć zawartych w Biblii, która powstała w czasach w których nie istniały możliwości zbadania konkretnych zagadnień.

Jeśli teoria ewolucji mówi, że naszymi przodkami są małpy – może zobaczmy co o naszych przodkach mówi Pismo dane nam od samego Stwórcy:

 

“I stworzył Bóg człowieka na obraz swój.
Na obraz Boga stworzył go.
Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich.”

I Mojżeszowa – Rodzaju 1:27

Nie wiemy jak wy, ale zdecydowanie wolimy wierzyć (a nawet nie wierzyć, a mieć pewność), że naszym pra, pra, pra, pra […] dziadkiem był człowiek, a nie szympans czy orangutan.

[SPRAWDŹ TEŻ: DOWODY NA MŁODY WIEK ZIEMI]

“JASKINIOWCE”


Powinniśmy zadać pytanie, czy w ogóle istnieli jaskiniowcy?

Jeżeli mówimy o takich jak głoszą ewolucjoniści, to nikt taki nie istniał i nie ma żadnego realnego potwierdzenia ich tezy.

Za to w Biblii możemy przeczytać, że normalni ludzie, potrafili żyć w jaskiniach i nie było to nic nadzwyczajnego:

 
 
“Potem wyszedł Lot z Soaru i zamieszkał w górach, a z nim dwie jego córki. Bał się bowiem mieszkać w Soarze. Zamieszkał więc w jaskini on i dwie jego córki.”
I Mojżeszowa – Rodzaju 19:30
 
 
“A gdy się wzmogła przemoc Midiańczyków nad Izraelem, poczynili sobie synowie izraelscy przed Midiańczykami podziemne lochy w górach, jaskinie i warownie.”
Sędziowska 6:2
 


Ludzie wierzący w ewolucję opowiadają o różnych formach jaskiniowców – ludzi małp, albo inaczej mówiąc małpoludów. Przyjrzymy się paru z nich i postaramy się ukazać błędne myślenie darwinistów dotyczące “pradawnych ludzi”.

[SPRAWDŹ TEŻ: DIABEŁ OJCIEC KŁAMSTWA]

“CZŁOWIEK Z NEBRASKI”

 

Na początku XX wieku odnaleziono ząb, według którego odtworzona całego człowieka – małpoluda. Miało to być jedno z brakujących ogniw w ewolucjonistycznym kłamstwie.

Na podstawie jednego zęba utworzyli model mężczyzny i kobiety, który prezentuje się następująco:

 


Może się to wydawać żartem, lecz nim nie jest, ale w religii ewolucji nic nie może dziwić, nie było to pierwsze ani ostatnie kłamstwo darwinistów.
Najlepsze jest to, że z czasem odkryto, że właścicielem zęba była świnia.

“CZŁOWIEK Z PILTDOWN”


Kolejnym znaleziskiem na początku XX wieku był “człowiek z Piltdown”, który również został przedstawiony jako “brakujące ogniwo”.

 

W celu oszustwa społeczeństwa w realność ewolucji, została połączona ludzka czaszka z żuchwą małpy.

To kłamstwo było prezentowane w podręcznikach szkolnych przez ponad 40 lat. Oczywiście wszystko wyszło na jaw i karty kolejnego kłamstwa darwinistów zostały odsłonięte na światło dzienne.

“Bo nie ma nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani tajnego, co by nie stało się wiadome.”
Ewangelia Łukasza 12:2
 
Ile dzieci mogło w tam tym czasie stracić wiarę przez nauczycieli którzy pokazywali im taką mistyfikację. 
 

Dlatego mamy mała poradę dla nauczycieli, którzy chcą uczyć teorii ewolucji, która nie ma nic wspólnego z prawdziwą nauką.

Wiedzcie, że staniecie przed Bogiem i będziecie sądzeni za każde słowo, które jest wymierzone w dzieci i za wszystko co im próbujecie wpoić co jest kłamstwem.
Jeżeli niszczysz wiarę dziecka, to do ciebie są te słowa z Biblii:

 

[SPRAWDŹ TEŻ: JAK SOBIE RADZIĆ GDY ŚWIAT UPADA?]

 

“Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”
Ewangelia Mateusza 18:6

Co ciekawe sami ewolucjoniści pogodzili się i przyznają, że “człowiek z Piltdown” i “człowiek z Nebraski” były kłamstwem i manipulacją.

“NEANDERTALCZYK”

 

Naucza się, że jest to jedna z dawnych form człowieka występująca około 400tys lat temu, co zostało obalone jakieś 60 lat po odkryciu pierwszych kości neandertalczyka.

Skamieniały szkielet odnaleziono w 1856r w Niemczech. Były to ludzkie szczątki, które ewolucjoniści próbują przedstawiać jako skrzywionego jak małpa człowieka. Ewolucjoniści nie próżnowali w swojej propagandzie, tylko wykorzystując znalezisko, przyrównali szkielet tego człowieka do małpy, próbując wmówić, że to jedna z form przejściową, nazywając neandertalczyka brakującym ogniwem.
Trwają w swoich przekonaniach, mimo że 1929 roku prof. Sergi udowodnił, że neandertalczyk poruszał się w postawie wyprostowanej, dokładnie tak, jak chodzi dzisiaj każdy z nas. 

Rysunki i statuetki przedstawiające neandertalczyka jako pochylone zwierzę są wyłącznie dziełem artystów i nie mają żadnego dowodu naukowego.

Dzisiejsza nauka wskazuje, że neandertalczycy w niczym szczególnym od nas się nie różnili, prócz tego, że byli więksi od nas a do tego mieli większe mózgi, co oczywiście jest przeciwieństwem teorii ewolucji, według której jesteśmy coraz mądrzejsi, więksi etc.

 
W porównaniu do małp do których próbują ewolucjoniści przypisać neandertalczyków, mieli oni swoje rytuały pogrzebowe, byli niezłymi myśliwymi, dobrze rozwinięte rzemiosło, a nawet tworzyli instrumenty. Po prostu byli tacy sami jak ludzie współcześni.
 
Zachęcamy do wysłuchania naukowców z video poniżej który jest urywkiem z filmu naukowego “Genesis: Utracony Raj” w Polskim tłumaczeniu.

W tym urywku z filmu możecie odnaleźć informacje o Neandertalczykach i  o Australopithecus “Lucy”.

“CRO-MAGNON”

 

Kolejnym wymysłem ewolucjonistów jest człowiek “Cro-Magnon”, który według wszystkich swoich cech i budowy ciała jest zdrowym normalnym człowiekiem. Ewolucjoniści próbują zrobić z niego kolejne brakujące ogniwo, co nawet z ich punktu widzenia jest nie mądre, ze względu na brak jakichkolwiek wskazań na różnice w szkielecie do współczesnego człowieka.

 
 


AUSTRALOPITHECUS AFARENSIS

 

Australopithecus afarensis zwany potocznie jako “Lucy”, jest jedną z największych prób manipulacji i udowodnienia tak zwanego “brakującego ogniwa” między człowiekiem a małpą. Niejaki pan Donald Johanson pojechał do Etiopii w latach 80 XX wieku w celu poszukiwania brakującego ogniwa. Poszukiwacz odnalazł szkielet “lucy” dwa tygodnie przed upływem dotacji naukowej, którą by utracił bez efektów swoich poszukiwań, przez co wiele osób twierdzi, że odnalezienie tego szkieletu nie było przypadkowe, a wręcz celowe oszustwo. My tego nie wiemy jak było, wie to tylko Bóg, a nie zamierzamy wydawać osądu na podstawie domysłów. Całość znaleziska wskazywała na to, że to najzwyczajniejszy szympans. 

Czy to przypadek czy też nie, ewolucjoniści dostali kolejną pożywkę w postaci mocno wybrakowanego szkieletu szympansa, który odnalazł Donald. Następne szkielety przestawiające rzekome potwierdzenie ich teorii ukazywały coraz większe oszustwo.

 
Odnalazł raptem 40% szkieletu, który po złożeniu prezentował postać mierzącą około 90cm, co wskazuje szympansa lub inną małpę o podobnych gabarytach.
 
 
Propaganda posuwa się tak daleko, że ewolucjoniści wizualizują stopy “Lucy”, których nieznaleziona żadnej kości tego okazu.
 
 
To straszne jak zarządcy zoo woleli okłamywać ludzi i manipulować swoim dziełem odwiedzającym. W taki sposób tworzyli propagandę darwinowską, a zarazem podważali realność całej teorii ewolucji. Jeżeli coś jest prawdą, nie trzeba na siłę udowadniać swojej racji po przez kłamstwo.

[SPRAWDŹ TEŻ: GRZECH ZABIJA – CHRYSTUS RATUJE]
 

Każdego następnego australopithecusa jakiego znaleziono, jego palce u stóp były zawinięte, dokładnie tak jak u szympansów. Małpy nie chodzą na płaskich stopach jak człowiek, lecz na kostkach swoich palcy. Bóg projektując swoje stworzenie miał wszystko przemyślane, dlatego małpy dzięki takim stopą mogą chwytać gałęzie. 

Lucy i Neandertalczyk
 
Fragment z filmu “Genesis Raj utracony”
 
 

Serdecznie zachęcamy do zakupu filmu “Genesis Raj utracony” w celu wsparcia kreacjonistyczny naukowców w walce z opłacaną religią ewolucji przez rządowe organy państwowe na świecie.

 

CZŁOWIEK JAWAJSKI

 
Pierwotnie nazywany “Pithecanthropus erectus”- oznacza wyprostowaną małpę, obecnie znany jako “Homo erectus”. Ewolucjoniści oszacowali wiek tego okazu na około 500 tysięcy lat. Jego wygląd został odtworzony na podstawie kilku kawałków kości znalezionych w 1891r w Indonezji na Jawie. 
Holenderski anatom dr. Dubois, który odkrył kości “człowieka Jawajskiego” był wyznawcą ewolucji i pojechał do Indonezji, na Jawę w poszukiwaniu brakującego ogniwa. Wybitny autorytet w dziedzinie badań nad szczątkami kostnymi, Marcellin Boule stwierdził, że znaleziona czaszka [przez Duboisa należała do gibona, a nie do brakującego ogniwa. Na tym samym terenie co została znaleziona czaszka małpy, odnaleziono kość udowa i trzy ludzkie zęby. Na podstawie tych znalezisk wyznawca darwinizmu okrzyknął odnalezienie brakującego ogniwa, pominął fakt, że w tym samym miejscu wykopał ludzkie czaszki, które Dubois ukrywał przez około 30 lat. Po co je ukrył w swoim otoczeniu? To wiedział chyba tylko on.
 
 
“Nie ma bowiem nic tajemnego, co by nie miało być ujawnione, ani nic ukrytego, o czym by się nie dowiedziano i co by nie wyszło na jaw.”
Ewangelia Łukasza 8:17
 

EPOKA KAMIENIA A BIBLIA

 

Ewolucjoniści opowiadają o epokach kamienia łupanego, jako prehistoryczne zjawisko, które miało miejsce setki tysięcy lat temu, ale patrząc na sytuację po wielkim potopie jaki miał miejsce, to początek Noego i jego rodziny po wyjściu z arki, na pewno nie należał do łatwych.
Narzędzi w sklepie nie mogli kupić, więc wszystko czego nie mieli, musieli tworzyć. Na początku najszybciej i najłatwiej tworzyli z kamienia.
Po wielkim potopie, gdzie otoczenie było dla nich nowe i ciężki do przeżycia, wyprodukowanie narzędzi z kamienia było znacznie praktyczniejsze i szybsze niż bardziej tworzenie narzędzi z żelaza, do którego potrzeba było znacznie więcej czasu i wkładu pracy.
Przykładowo będąc pasterzem łatwiej wykonać narzędzia na miejscu z kamienia i nie przenosić na inne miejsce w podróży ze stadem, po prostu lepiej zrobić nowe na następnym miejscu. 

 

Ratujcie swoje dusze, nie słuchajcie ludzi bezkrytycznie, szukajcie Boga, nie w instytucjach i organizacjach i uwierzcie w zbawienie od Boga Ojca i Jezusa Chrystusa naszego Pana.


[SPRAWDŹ TEŻ: 7 KROKÓW BY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE]
[SPRAWDŹ TEŻ: CZYM JEST CHRZEŚCIJAŃSTWO?]

[SPRAWDŹ TEŻ: ZBAWIENIE – MIŁOSIERDZIE BOŻE]
[SPRAWDŹ TEŻ: NIEŚMIERTELNA DUSZA – CZĘŚĆ 3: ANIHILACJA KAŻDEGO WROGA ]